Tłumik Drgań do Klimatyzacji
Przewód elastyczny FT-80 0047 5526

Podczas długotrwałej pracy urządzeń chłodniczych występują w nich niepożądane efekty wywarzanych wibracji. Dlatego bezawaryjnie i optymalnie działająca klimatyzacja potrzebuje nienagannie pracujących elementów i aby wyeliminować negatywne skutki powodowane przez tego typu drgania, należy stosować tłumiki drgań.

Przewód elastycznytłumik drgań, zwany często anakondą stosowany jest w układach klimatyzacji, zarówno stacjonarnej, jak i pojazdowej.  Zadaniem jego jest izolowanie i minimalizowanie drgań poprzecznych przenoszonych ze sprężarki na układ chłodniczy klimatyzacji - najczęściej po stronie ssącej układu.

Tłumik drgań składa się z metalowej karbowanej rury zakończonej po obu stronach stalowo-miedzianymi przyłączkami. Od zewnętrznej strony przewód elastyczny pokryty jest specjalną metalową siatką. Taka budowa anakondy pozwala tłumić drgania powstające przede wszystkim podczas uruchamiania i zatrzymywana sprężarki w klimatyzacji.

Dane techniczne przewodu elastycznego FT-80 0047 5526:
- Długość: 510 mm
- Średnica: 50 mm

Zastosowanie w klimatyzacji tłumika drgań pozwoli nie tylko wyeliminować uszkodzenia i deformacje spowodowane przez drgania sprężarki, ale również zredukuje generowany przez nią hałas. 

Oferujemy sprawdzone przewody elastyczne tłumiące drgania w różnych rozmiarach, wykonane ze stali nierdzewnej z miedzianym zakończeniem w postaci złączki.

Cena netto: 320,51 zł
JMN 40 tel: 22 810 06 99, kom: 510 914 020 Produkcja i serwis urządzeń wentylacyjnych

Adres:

Ręczajska 24

05-230 Kobyłka

Województwo:

mazowieckie

Kontakt:

tel. pokaż

lukasz_kosowski@jmn40.eu

www.jmn40.eu